Jak s obchodníkem Plus500 nejlépe začít?

Jestliže si chcete obchodníka Plus500 nejdříve osahat a vyzkoušet si jaké to je obchodovat s penězi v reálných podmínkách, je pro vás jako pro nové uživatele hned po krátké registraci připravena časově omezená demo platforma, ve které můžete při aktuálních cenách komodit a za použití fiktivních peněz otestovat jaký jste vlastně vůbec obchodník.

Toto celé je pochopitelně zcela zdarma. Až si toto demo náležitě vyzkoušíte a zjistíte co všechno ve vás je, můžete dále vstoupit do světa reálných peněz.

Oproti konkurenci není v platformě Plus500 na výběr z několik účtů s možností výběru velikosti minimálního vstupního vkladu. V Plus 500 je to tak, že máte založený účet, kde máte minimální vklad ve výši 3000,- Kč.

Pro někoho je to plus, pro jiného překážka. Možnosti financování jsou poměrně hodně rozsáhlé a uživatel si tak může na svůj účet poslat peníze přes všechny typy karet, díky službě MoneyBookers nebo klasicky převodem z účtu.

Další výhodou je online pomoc, která je vám k dispozici přesně 24 hodin denně a celkem 7 dní v týdnu, což je hodně skvělé zjištění hlavně v případě, pokud s něčím potřebujete pomoci a nevíte si s něčím rady. Své dotazy směřujete na e-mail, nebo FAX.

První zkušenosti s Plus500

Pokud se nakonec rozhodnete vstoupit do tohoto mnohdy nejistého světa a začít obchodovat s reálnými penězi, otevřou se vám opravdu nové a široké možnosti investic. V dokonale graficky přehledné webové stránce můžete sledovat a odhadovat aktuální trendy, na základě kterých investujete svoje peníze.

Pomocí těchto grafů lze snadno odhadnout jak trh na vnější jevy reaguje a co může předpokládat. Díky tomu si můžete realizovat své obchody na trhu s českými domácími akciemi a hlavním akciovým indexem PX 15, který je na trzích s ropou, zlatem, stříbrem a řadou dalších komodit.

Plus500 se stane velice silným nástrojem pro vaše obchodování a bude se vám v plné míře snažit pomoci pro dosažení lepších výsledků.